Biuro Prasowe

Zachęcamy do współpracy dziennikarzy zarówno z mediów ogólnoinformacyjnych, gastronomicznych, life stylowych, kulinarnych oraz kobiecych i młodzieżowych.

Informacje Prasowe

Posiłki DO & CO Poland na pokładach samolotów Qatar Airways

 

Pobierz w wersji .doc Pobierz w wersji .pdf

 

Od 1-go września firma DO & CO Poland Sp. z o.o., lider firm cateringowych w Polsce, świadcząca m.in. kompleksową obsługę linii lotniczych operujących w Polsce, rozpoczęła współpracę z narodowym przewoźnikiem Kataru, z towarzystwem lotniczym Qatar Airways. Linie te są wśród najszybciej rozwijających się linii lotniczych świata. Oferują swoim klientom połączenia na ponad 80 trasach, do portów w Europie, Azji, Ameryce Północnej i w Afryce.

Po Emirates Airlines jest to kolejna, tak prestiżowa linia lotnicza, która po uruchomieniu połączeń z Warszawą, rozpoczęła współpracę z naszą firmą. Biorąc pod uwagę specyfikę i twarde wymagania stawiane przez obu kontrahentów przygotowywanym na ich pokłady posiłkom, bardzo cieszymy się z zaufania jakim nas obdarzono - mówi Krzysztof Wiśniewski, prezes DO & CO Poland.

Czytaj więcej: Posiłki DO & CO Poland na pokładach samolotów Qatar Airways

DO & CO POLAND rozpoczęła współpracę z Emirates Airlines - informacja prasowa 14.02.2013

 

Pobierz w wersji .doc Pobierz w wersji .pdf

 

DO & CO Poland Sp. z o.o., firma świadcząca kompleksową obsługę cateringową linii lotniczych w Polsce, nawiązała współpracę z najbogatszymi liniami lotniczymi świata – Emirates Airlines. Od 6 lutego 2013 r. spółka zaopatruje samoloty tych linii w pięciogwiazdkowe posiłki przygotowywane z uwzględnieniem surowych norm islamu.

DO & CO Poland – należy do czołówki firm cateringowych w Polsce. Produkuje rocznie ponad 10 milionów różnorodnych posiłków. Głównym obszarem działalności firmy jest obsługa cateringowa linii lotniczych
w największych portach lotniczych w kraju. Ekspansja w obszarze cateringu naziemnego to tworzenie innowacyjnego wizerunku firmy i budowanie świadomości nowych marek: Vivanta – wyborne dania gotowe, Biscuiterie – ekskluzywne wyroby cukiernicze czy Tomatillo – sieć restauracji. Usługi naziemne DO & CO Poland obejmują również organizowanie przyjęć i bankietów zgodnie z kanonami najlepszego smaku i nowoczesnej estetyki.

Czytaj więcej: DO & CO POLAND rozpoczęła współpracę z Emirates Airlines - informacja prasowa 14.02.2013

DO & CO POLAND laureatem XVIII edycji konkursu EUROPRODUKT - informacja prasowa 2.2013

 

Pobierz w wersji .doc Pobierz w wersji .pdf

 

Firma DO & CO Poland Sp. z o.o. (do niedawna LOT Catering), świadcząca kompleksową obsługę cateringową linii lotniczych operujących  w Polsce, znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu EUROPRODUKT, Ogólnopolskiego Programu Promocyjno-Gospodarczego, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Handlowe Sp. z o.o.

Ta prestiżowa nagroda przyznawana już od 2000 roku (ponad 300 nagrodzonych firm)  wspiera wyróżniające się na polskim rynku przedsiębiorstwa. Jest potwierdzeniem najwyższej jakości produkowanych wyrobów, świadczonych usług, profesjonalizmu w zarządzaniu, a co za tym idzie swoistym certyfikatem wzmacniającym wizerunek
i rynkową pozycję nagrodzonej firmy. Jak pokazały poprzednie edycje jest też przepustką ułatwiającą rozwój wyróżnionej firmy w kraju i za granicą.

Czytaj więcej: DO & CO POLAND laureatem XVIII edycji konkursu EUROPRODUKT - informacja prasowa 2.2013