DAWTONA

DAWTONA

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Dawtona to rodzinna firma, która towarzyszy w kulinarnej przygodzie Polaków już od ponad ćwierć wieku. Od początku naszej podróży, pełnej smaku i aromatu, pracujemy z pasją i zbieramy cenne doświadczenia na rynkach krajowym i zagranicznych, bacznie obserwując zmieniające się potrzeby i preferencje naszych Klientów. Rozwijamy firmę nowoczesną i odpowiedzialną, a jednocześnie rodzinną, bliską naturze i tradycji.

Dawtona to marka obejmującą niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych, które łączy jedna cecha – najwyższa jakość oparta o naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki, tradycyjną recepturę oraz nowoczesne i innowacyjne technologie produkcji.

Czytaj więcej: DAWTONA

PERINO

PERINO

PERINO to firma specjalizująca się w produkcji „pasta fresca” – świeżych, głęboko mrożonych makaronów o włoskiej tradycji i niepowtarzalnym smaku. Nasze makarony produkowane są wyłącznie z naturalnych składników sprowadzanych od najlepszych światowych dostawców z dedykacją dla profesjonalistów z branży HoReCa.

Wieloletnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę świeżych makaronów, które zaspokajają gusta najbardziej wymagających smakoszy. Wychodzimy z założenia, że w drodze do zaoferowania perfekcyjnej jakości nigdy nie jest się u celu, dlatego nieustannie dbamy o jej podnoszenie monitorując i na każdym kroku ulepszając proces produkcji.

Czytaj więcej: PERINO

FANEX

FANEX

Wykazujemy się ogromną elastycznością w dostosowywaniu produktów i opakowań do oczekiwań partnerów handlowych. Polski kapitał firmy Fanex oznacza stosunkowo krótką i nie spowalnianą przez globalne struktury drogę podejmowania decyzji. Przekłada się to na naszą wyjątkową sprawność operacyjną i szybką realizację życzeń kontrahentów.

Takie podejście daje nam możliwość wytwarzania nawet krótkich serii produktów dedykowanych dla klienta i stanowi o przewadze konkurencyjnej. Realizacja założonej przez nas polityki sprzedażowej wymaga spełniania najostrzejszych norm jakościowych potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami. Gwarancją bezpieczeństwa i profesjonalizmu firmy jest spełnienie wymagań nałożonych przez standardy BRC oraz IFS.

Czytaj więcej: FANEX

Kuchnie Świata

FANEX

Kuchnie Świata są dystrybutorem artykułów spożywczych dla segmentu HoReCa.

 

Naszą misją jest zaspokojenie wszelkich, nawet najbardziej wymyślnych oczekiwań gastronomicznych klientów. Działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą w branży gastronomicznej, szczególnie w kuchni azjatyckiej. Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów o autentycznym smaku i zapachu.

Oferujemy odbiorcom w całym kraju najwyższej jakości produkty spożywcze.

APEX

Apex

Firma „Apex” powstała w 1995r. jako firma rodzinna zajmująca się sprzedażą i dystrybucją wyrobów firmy Indykpol S.A. na rynku stołecznym i województwa mazowieckiego. Z upływem czasu powiększamy swoją ofertę o wyroby znanych firm krajowych produkujących wyroby z drobiu, wieprzowiny i wołowiny wg starych, tradycyjnych receptur w oparciu o surowce pozyskiwany od okolicznych rolników, nie z hodowli przemysłowych. Równocześnie są to Zakłady posiadające doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, spełniające wszystkie wymogi sanitarno-higieniczne stawiane producentom żywności, co gwarantuje uzyskanie wyrobów najwyższej jakości.

Czytaj więcej: APEX

VERABONA

Verabona

Firma Engros jest na rynku od 2000 roku i pod marka VERABONA prowadzimy sprzedaż gotowych towarów delikatesowych z południa Europy, a także produkujemy wyroby garmażeryjne oraz konfekcjonujemy wędliny i owoce morza.

Wytwarzamy oryginalnie doprawione suszone pomidory w aromatycznym oleju (olej, który zostanie Państwu po naszych pomidorach znakomicie nadaje się do sałatek, marynat, czy nawet do smażenia np. warzyw – w niewysokich temperaturach). Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy krojone, suszone pomidory. Możemy się także pochwalić niebanalnymi, ręcznie robionymi przystawkami i przekąskami:

Czytaj więcej: VERABONA

Coca-Cola

COCA-COLA

Coca-Cola HBC Polska jest liderem na polskim rynku pod względem produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych. Firma jest częścią grupy Coca-Cola Hellenic, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company.

Grupa Coca-Cola Hellenic działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i notowana jest na liście premium Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz na giełdach w Atenach i Nowym Jorku. Coca-Cola HBC Polska zatrudnia ponad 2000 osób i posiada trzy zakłady produkcyjne.

BOLONI

Erjox

Boloni jest jedną z najnowocześniejszych hurtowni mięsnych w Polsce. Od czasu założenia sukcesywnie inwestuje w swój rozwój i wizerunek. Naszej firmie od samego początku przyświeca motto: Zadowolenie Klienta jest najwyższym priorytetem. Dlatego do każdego Klienta - bez względu na skalę składanego zamówienia - podchodzimy indywidualnie i z najwyższą uwagą. Stosujemy różnorodne formy promocji oraz satysfakcjonujące rabaty. Stale wdrażamy nowoczesne technologie, dostosowujemy rodzaj oraz jakość oferowanych usług do standardów unijnych. Starannie dobrany personel oraz sprawny system zarządzania firmą pozwala na ciągłe rozszerzanie skali dystrybucji oraz gamy oferowanego asortymentu.

Mega-Fruit

Mega-Fruit

Firma Mega – Fruit jest przedsiębiorstwem rodzinnym z wieloletnią tradycją. Posiada wielu zadowolonych odbiorców z którymi współpraca oparta jest na długoterminowych umowach handlowych. Potencjał naszej firmy pozwala nam wchodzić na nowe rynki.

Zespół firmy Mega – Fruit posiada wieloletnie doświadczenie na rynku rolno - spożywczym. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w dostarczaniu świeżych warzyw i owoców dla odbiorców takich jak hotele, restauracje, stołówki zbiorowego żywienia, sklepy. Branża HoReCa jest bardzo dynamiczna, cały czas atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy widzą w niej możliwość rozwoju. Jednym z kluczowych asortymentów są obrane warzywa korzeniowe m.in. ziemniak, marchew, buraki etc..

Czytaj więcej: Mega-Fruit

Gobarto

Erjox

 

GOBARTO S.A. to jedna z największych w Polsce firm zajmujących się ubojem i rozbiorem mięsa czerwonego. Spółka kontroluje najważniejszą część grupy kapitałowej, którą aktualnie tworzy około 30 firm z branży rolno-spożywczej z terenu całej Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Grupa Kapitałowa jest m.in. liczącym się dystrybutorem mięs i wędlin w kraju, posiada 1/5 rynku dziczyzny, a zakupem w 2007 r. firmy Stół Polski – znanego regionalnego producenta wędlin - grupa rozpoczęła przygotowania pod ekspansję na rynku przetwórstwa. Celem jest osiągnięcie w średniej perspektywie czasowej, pozycji lidera również w tym segmencie rynku mięsnego w kraju. GOBARTO S.A.  od 2002 r. jest spółką giełdową – nasze akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

GOBARTO S.A. od wielu lat współpracuje z najlepszymi polskimi producentami mięs i wędlin, zarówno ogólnopolskimi, jak i regionalnymi. Skala tej współpracy, długoletnie relacje w połączeniu ze znajomością rynku, powodują, iż oferta firmy jest jedną z najlepszych na rynku.

 

Délifrance

Delifrance

Firma Délifrance jest jednym z największym w Unii Europejskiej producentów wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Dzięki długiej historii i francuskiemu know-how, dostarczamy produkty, uznaną markę i usługi, które uwodzą smakiem. W asortymencie Délifrance znajdą Państwo 5 rodzin produktów: pieczywo (bagietki, chleby, bułki), viennoiserie (croissanty, mini danish, słodkie wypieki z ciasta francuskiego), słone przysmaki (produkty snacking, słone wypieki z ciasta francuskiego, quiche, koszyki), ciasta i desery (desery, tartletki, eklery, donuty, ciasta i in.) oraz gamę Pan Italy (ciabatty, focaccie, pizze).

Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy

AK

Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy to firma działająca na rynku od 1991 roku. Nasze wyroby produkowane są na bazie najlepszych surowców, w oparciu o tradycyjne receptury. W połączeniu z nowoczesną technologią i rozwiniętą częścią badawczą mamy możliwość tworzenia produktów o unikalnym smaku i wyglądzie, z gwarancją stałej jakości.

W naszej ofercie znajduje się pieczywo pszenne, żytnie oraz pełnoziarniste wytwarzane na bazie wyłącznie wyselekcjonowanych ziaren zbóż (żyto, słonecznik, dynia). Nasze produkty występują w trzech postaciach: jako produkt surowy niegarowany, produkt półwypieczony oraz produkt wypieczony.

Posiadamy również bogatą ofertę wyrobów cukierniczych, jak ciasta i ciastka tortowe, serniki, jabłeczniki, makowce oraz wyroby z owocami sezonowymi, jak też szeroki wybór tortów od tradycyjnych z bitą śmietaną do wykwintnych o delikatnej masie czekoladowej typu Royal Chocolate.

Ponadto jesteśmy producentem lodów w ponad 40 smakach (na bazie mlecznej jak i sorbetów) oraz czekolady i pralin.

Ambasador

Ambasador

Od ponad 20 lat jesteśmy sprawdzonym dostawcą produktów do piekarni, cukierni oraz gastronomi. Gwarantujemy swoim odbiorcom kompleksową, profesjonalną obsługę w produkty świeże i mrożone o najwyższej jakości.

Importujemy frytury i mieszanki ciast amerykańskich z USA oraz owoce w syropie z Hiszpanii i Grecji. Jesteśmy największym importerem komponentów do produkcji lodów włoskiej firmy Fabbri. Sprowadzamy najwyższej jakości produkty z Tajlandii, RPA, Chin, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem największego w Europie, norweskiego producenta papieru do pieczenia firmy Nordic Paper AS.

Celem strategicznym działania naszej firmy jest zaopatrzenie w produkty najwyższej jakości oraz racjonalnej cenie. Podchodzimy w sposób indywidualny do swoich klientów, szukamy korzystnych rozwiązań, negocjujemy warunki i zapewniamy stałą opiekę swoich handlowców. Dostawy bezpośrednie realizujemy na terenie centralnej, północno-wschodniej i północnej Polski – gdzie posiadamy trzy oddziały w Orzyszu, na Mazurach, w Lublinie oraz w Gdańsku. Jako importer prowadzimy również dystrybucję produktów na terenie całego kraju poprzez swoich partnerów handlowych.

merkur

Merkur

Jesteśmy firmą posiadającą ponad dwudziestoletnią tradycję oraz autorytet sprawdzonego i niezawodnego dostawcy surowców używanych w piekarnictwie i cukiernictwie.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem jednego z największych na świecie producentów preparatów enzymatycznych, firmy AB Enzymes GmbH, Niemcy.

Liczne zmiany i inwestycje minionego roku spowodowały dynamiczny rozwój naszej firmy. Obok nowoczesnego obiektu handlowego firma Merkur dysponuje wykwalifikowaną i fachową kadrą handlową podejmującą wszelkie działania mające na celu zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów. Certyfikaty HACCP i ISO 22000 stawiają nas w elitarnym gronie zaledwie kilku podobnych na tle branży dystrybutorów w skali całego kraju. Zatem oprócz przyjaznej i elastycznej obsługi małego rzemiosła jesteśmy w stanie również sprostać wymaganiom największych polskich producentów pieczywa i wyrobów cukierniczych mających swoje rynki zbytu na terenie całej Europy.

ERJOX

Erjox

Firma P.P.H.U. „ERJOX” A. Mazur & J. Mazur Sp. jawna to rodzinna firma z tradycjami, której podstawowym obszarem działania jest: sprzedaż, konfekcjonowanie i rozlewanie zarówno oleju rzepakowego jak i słonecznikowego.

Misją przedsiębiorstwa jest dążenie do doskonałości oraz zdobycie stabilnej pozycji na rynku poprzez indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta i w jak najlepszy sposób zaspokojenie jego oczekiwań.  

Wysoka jakość produktów, terminowość dostaw, satysfakcja i zadowolenie klientów to sukces naszego przedsiębiorstwa.  

MK CLEAN

Firma MK CLEAN świadczy usługi w zakresie prania wodnego oraz czyszczenia chemicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania usług czyszczenia każdego rodzaju asortymentu.

Nowoczesny park maszynowy, specjalistyczne środki piorące oraz wykwalifikowani i rzetelni pracownicy to nasza gwarancja terminowości i wysokiej jakości świadczonych usługi. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni - czas i częstotliwość usług dostosowujemy do potrzeb klientów. Spełniamy wszystkie normy unijne i dbamy o środowisko naturalne. Posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej. 

 

SuperDrob S.A.

SuperDrob S.A. Zakłady Drobiarsko-Mięsne to duże i nowoczesne przedsiębiorstwo z siedzibą i zakładem produkcyjnym
w Karczewie, zaledwie 25 km na południe od Warszawy.


Podstawowym profilem działalności zakładu produkcyjnego w Karczewie jest ubój, dzielenie oraz produkcja elementów i surowych wyrobów mięsnych otrzymywanych z tuszek kurczęcych i indyczych. Drugi zakład produkcyjny spółki, wyspecjalizowany
w przetwórstwie mięs drobiowych, wieprzowych i wołowych, znajduje się w Łodzi. Wytwarzamy w nim wyroby wędliniarskie
i gramażeryjne, z czego dużą część stanowią wyroby convenience food. Zaliczamy do nich produkty mięsne, smażone, pieczone, panierowane.

Czytaj więcej: SuperDrob S.A.

La Lorraine Bakery Group

La Lorraine Bakery Group Dostawcą produktów piekarniczych dla Linii lotniczych LOT oraz DO & CO Poland jest La Lorraine Bakery Group - międzynarodowy producent wyrobów piekarniczych i cukierniczych cieszący się od ponad 70 lat zaufaniem Klientów w Europie.

Pieczywo obecne w menu PLL LOT to mini bułeczki domowe oraz ciastka półfrancuskie. Świeżo wypieczone produkty La Lorraine Bakery Group znajdą Państwo również w ofercie firmy DO & CO Poland.

Lactima

LactimaFirma rozpoczęła działalność w 1989 roku. Produkcję serów topionych rozpoczęła w 1992 roku, w nowo wybudowanym zakładzie
w Morągu. Celem firmy jest dostosowanie jakości produktów do potrzeb i oczekiwań klientów oraz  systematyczny rozwój
i utrwalanie konkurencyjnej pozycji firmy na rynku.   

Starannie dobrane surowce, funkcjonalne opakowania, sprawdzone technologie oraz wieloletnie doświadczenie powoduje,
że produkty Lactimy spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lactima współpracuje z DO & CO Poland od 1996 roku i jest głównym dostawcą serów topionych w krążkach, porcjowanego masła 10 g oraz porcjowanej margaryny 15 g.

Janex

JanexFirma Janex – założona w 1991 r. przez Elżbietę i Sławomira Wiesiaków – jest dziś jednym z większych dostawców mięsa, półproduktów mięsnych i wędlin dla sektora HoReCa. Imponujący jest jej dynamiczny rozwój i nowoczesna wizja, z jaką właściciele cały czas udoskonalają swe dzieło.
 
Całe przedsiębiorstwo funkcjonuje zgodnie z zasadami HACCP, wrażenie robi profesjonalny park maszynowy. Wśród nowoczesnych urządzeń warto zwrócić uwagę na najnowocześniejsze maszyny do robienia wędlin, hamburgerów, wysmażania boczku lub
do kostkowania wędlin.

Czytaj więcej: Janex

Bukat

BukatHurtownia Warzyw i Owoców Bukat istnieje na rynku od 2003 roku. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej dbałości o Klienta, od lat firma Bukat plasuje się na pozycji lidera. Szeroka oferta warzyw, owoców oraz innych artykułów spełnia oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.
Priorytetem firmy jest satysfakcja klienta. Bukat obsługuje ponad 150 firm. Współpracuje z hotelami, centrami konferencyjnymi, restauracjami, sklepami oraz stołówkami.
Od 2008 roku zapewnia dostawy do sprzedaży detalicznej w sieci marketów internetowych Frisco.

Czytaj więcej: Bukat

Bagpol

BagpolFirma powstała w 1995 roku jako niewielka hurtownia nabiałowa z siedzibą przy ulicy Modularnej w Warszawie. Od początku swojego istnienia wyróżnia się niezwykle dynamicznym rozwojem i przystosowaniem do wymogów zmieniającego się rynku spożywczego.

Bagpol sprzedaż prowadzi poprzez dystrybucję bezpośrednią do odbiorców oraz w samoobsługowym magazynie przy ulicy Modularnej w Warszawie. Sprawnie działająca dystrybucja do małych sklepów i większych marketów, skutecznie pozwala wzmacniać pozycję firmy która zajmuje się również zaopatrywaniem zakładów produkcyjnych w towary niezbędne do ich działalności, między innymi cukier i sól.

Czytaj więcej: Bagpol

Bakoma

BakomaBakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się
w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia.

W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001. Specyficzny zestaw kultur bakterii, soczyste owoce oraz najwyższa jakość mleka sprawiają, że produkty Bakoma cieszą się dużym uznaniem konsumentów. Premium Frutica, Twist, 7 zbóż, Bakuś, Polskie Smaki, Satino to najbardziej popularne marki, cenione za wysoką jakość, niepowtarzalny smak i innowacyjność.

Inter-mlecz Sp. z o.o.

Inter-mlecz

Inter-mlecz Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją artykułów nabiałowych i spożywczych na terenie Warszawy i okolic.

Firma działa od 1992 roku. Inter-mlecz Sp. z o.o. jest wiarygodnym i solidnym partnerem dla przedsiębiorstw prowadzących działalność detaliczną i gastronomiczną. Podstawą naszej działalności jest dostawa zamówionego towaru do punktu sprzedaży klienta, pod wskazany adres i we właściwym czasie. Głównymi celami firmy są:

etiGRAF Poligrafia

etiGRAF Poligrafia

Już od 1994 r. doskonalimy sztukę drukowania, nieustannie zdobywamy doświadczenie i to co najważniejsze... zadowolenie naszych Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki naszym usługom Państwa produkty zyskiwały możliwość atrakcyjnej i skutecznej prezentacji, w tym profesjonalnej identyfikacji.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, od pomocy w przygotowaniu projektu graficznego, poprzez wydruki podglądowe, ich finalny druk oraz dostarczenie gotowych produktów we wskazane miejsce i w oczekiwanym czasie.

Czytaj więcej: etiGRAF Poligrafia

Polmars

Polmars

Polmars jest jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją artykułów spożywczych. Działamy głównie na terenie Warszawy
i okolic, ale obsługujemy także klientów z całego kraju, od Gdańska po Katowice. Od lat jesteśmy znani z doskonałego serwisu
i bardzo szerokiego asortymentu produktów spożywczych największych i uznanych producentów na rynku.

Kim jesteśmy?

  • całkowicie polską firmą z ponad 20-to letnim doświadczeniem w handlu hurtowym
  • posiadamy działy sprzedaży produktów detalicznych oraz gastronomicznych
  • w naszej ofercie mamy artykuły nabiałowe, a jeszcze w tym roku wprowadzimy mrożonki

    Czytaj więcej: Polmars

Bidfood Farutex Sp. z o.o.

Farutex

Bidfood Farutex jest ogólnopolskim dystrybutorem żywności dla sektora HoReCa. Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat, posiada 19 lokalizacji na terenie całego kraju, współpracuje z 15 tys. restauracji, hoteli i kawiarni w Polsce, a także z takimi odbiorcami sieciowymi. W jej ofercie znajduje się ponad 8,5 tys. produktów świeżych, chłodzonych, mrożonych i suchych. Bidfood Farutex prowadzi program szkoleniowo-doradczy pod nazwą Akademia Kulinarna Farutex. Celem akademii jest podnoszenie kwalifikacji i wymiana doświadczeń wśród Szefów Kuchni i Kucharzy z całej Polski.       

Czytaj więcej: Bidfood Farutex Sp. z o.o.

PapilArt Sp. z o.o.

PapilArt

PapilArt Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2004 roku. Z roku na rok rozwijamy sieć sprzedaży, tak aby w jak najdogodniejszy sposób trafić do każdego Klienta i spełnić jego oczekiwania.
Obecnie działamy na rynku opakowań papierowych, przeznaczonych dla przemysłu piekarskiego, cukierniczego i cateringu.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów galanterii papierowej i plastikowej charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Są to między innymi:

  • Papilotki wykonane z najlepszego gatunku tłuszcoodpornego papieru, nadającego się do pieczenia. Posiadamy papilotki białe, kolorowe, keksowe, muffinowe. Na życzenie Klienta przygotowujemy papilotki z nadrukiem indywidualnym.

    Czytaj więcej: PapilArt Sp. z o.o.

Arriba

Arriba

Firma Arriba istnieje na rynku polskim od 2004 roku i jest znaczącym importerem żywności i produktów meksykańskich w Polsce. Nadrzędnym celem działalności firmy jest przeniesienie na rynek polski wzorców kulinarnych jednej z najciekawszych kuchni
na świecie. Nasze produkty cieszą się bardzo dobrą opinią dystrybutorów, hurtowni, klientów detalicznych, a także miłośników Meksyku ceniących sobie autentyczność i smak. Organizujemy również imprezy okolicznościowo-cateringowe, w tym przyjęcia dla Ambasadorów Meksyku.

Na potrzeby branży gastronomicznej i detalicznej sprowadzamy blisko 250 oryginalnych produktów meksykańskich: pikantne i łagodniejsze odmiany chili, salsy, zielone pomidory tomatillo, grzyby cuitlacoche, liście kaktusów, czarną i brązową fasolę oraz świeże, produkowane według oryginalnych receptur tortille kukurydziane i pszenne. Importujemy również niezwykle piękne i gustownie wykonane ozdoby rękodzieła artystycznego do dekoracji wnętrz, meble ratanowe oraz sprzęt i naczynia kuchenne
do podgrzewania i przechowywania tortilli oraz nachosów.

Czytaj więcej: Arriba

PAKMAR Sp. z o.o.

PAKMAR Sp. z o.o.

PAKMAR Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku materiałów i surowców opakowaniowych od 1990 r. Naszym dążeniem jest prezentowanie klientom najnowszych osiągnięć w dziedzinie przemysłowych technik pakowania. W oparciu o doświadczenia własne oraz naszych odbiorców i dostawców proponujemy pełną obsługę, od wyboru koncepcji opakowania optymalnej dla danego produktu, po jego dostosowanie do potrzeb technologicznych klienta. Staramy się tworzyć i modyfikować nasza ofertę rynkowa tak by spełniała potrzeby najbardziej wymagających. Wybieramy rozwiązania innowacyjne o najwyższej wartości dodanej dla klienta. Firma posiada następującą strukturę sprzedaży:

Dział sprzedaży folii opakowaniowych oferuje szeroką gamę folii opakowaniowych z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego i zastosowań technicznych. Oferta ta obejmuje folie "stretch" i "cling" dla przemysłu spożywczego, folie termokurczliwe PCV, PE i z poliolefin, wielowarstwowe folie miękkie i twarde do pakowania próżniowego i w MAP, laminaty z udziałem folii Al.pergaminy zadrukowane, folie PCV do opakowań blister i skin, folie stretch do paletyzacji, folie termokurczliwe.

Czytaj więcej: PAKMAR Sp. z o.o.