FANEX

FANEX

Wykazujemy się ogromną elastycznością w dostosowywaniu produktów i opakowań do oczekiwań partnerów handlowych. Polski kapitał firmy Fanex oznacza stosunkowo krótką i nie spowalnianą przez globalne struktury drogę podejmowania decyzji. Przekłada się to na naszą wyjątkową sprawność operacyjną i szybką realizację życzeń kontrahentów.

Takie podejście daje nam możliwość wytwarzania nawet krótkich serii produktów dedykowanych dla klienta i stanowi o przewadze konkurencyjnej. Realizacja założonej przez nas polityki sprzedażowej wymaga spełniania najostrzejszych norm jakościowych potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami. Gwarancją bezpieczeństwa i profesjonalizmu firmy jest spełnienie wymagań nałożonych przez standardy BRC oraz IFS.

Ścisła współpraca z dostawcami pozwala nam na stałą kontrolę źródeł pochodzenia surowców wykorzystywanych w produkcji. Przekłada się to na możliwość precyzyjnego zdiagnozowania każdej dostawy. Naszym atutem, poza wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, jest indywidualne podejście do klienta oraz elastyczność.