DAWTONA

DAWTONA

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Dawtona to rodzinna firma, która towarzyszy w kulinarnej przygodzie Polaków już od ponad ćwierć wieku. Od początku naszej podróży, pełnej smaku i aromatu, pracujemy z pasją i zbieramy cenne doświadczenia na rynkach krajowym i zagranicznych, bacznie obserwując zmieniające się potrzeby i preferencje naszych Klientów. Rozwijamy firmę nowoczesną i odpowiedzialną, a jednocześnie rodzinną, bliską naturze i tradycji.

Dawtona to marka obejmującą niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych, które łączy jedna cecha – najwyższa jakość oparta o naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki, tradycyjną recepturę oraz nowoczesne i innowacyjne technologie produkcji.

Ogromną zaletą i siłą naszej firmy jest fakt posiadania własnych terenów uprawnych, co zapewnia nam niezależność produkcyjną i możliwość dokładnego kontrolowania drogi, którą przechodzi każde z warzyw czy owoców – od uprawy na ekologicznie czystych terenach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego, aż po produkcję w naszych trzech zakładach produkcyjnych, wyposażonych w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, zapewniające najwyższą wydajność produkcji i spełniające unijne standardy jakości i bezpieczeństwa żywności (IFS/BRC). Daje nam to pewność najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów.