Janex

JanexFirma Janex – założona w 1991 r. przez Elżbietę i Sławomira Wiesiaków – jest dziś jednym z większych dostawców mięsa, półproduktów mięsnych i wędlin dla sektora HoReCa. Imponujący jest jej dynamiczny rozwój i nowoczesna wizja, z jaką właściciele cały czas udoskonalają swe dzieło.
 
Całe przedsiębiorstwo funkcjonuje zgodnie z zasadami HACCP, wrażenie robi profesjonalny park maszynowy. Wśród nowoczesnych urządzeń warto zwrócić uwagę na najnowocześniejsze maszyny do robienia wędlin, hamburgerów, wysmażania boczku lub
do kostkowania wędlin.

 
Warto podkreślić, że oprócz stałej oferty firma Janex jest otwarta na wszelkie formy indywidualnej współpracy ze swoimi Klientami. Przyjmuje zamówienia na produkty specjalne, przygotowane według konkretnych życzeń i receptur. Firma Janex posiada ciekawą i rozbudowaną ofertę dla firm cateringowych - od wstępnie przygotowanych de volailli po gotowe zupy i dania.
 
Wybierając Janex, wybierasz pewność i gwarancję najwyższej jakości, a także – inspirujący smak nowych pomysłów kulinarnych.