Bukat

BukatHurtownia Warzyw i Owoców Bukat istnieje na rynku od 2003 roku. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej dbałości o Klienta, od lat firma Bukat plasuje się na pozycji lidera. Szeroka oferta warzyw, owoców oraz innych artykułów spełnia oczekiwania najbardziej wybrednych klientów.
Priorytetem firmy jest satysfakcja klienta. Bukat obsługuje ponad 150 firm. Współpracuje z hotelami, centrami konferencyjnymi, restauracjami, sklepami oraz stołówkami.
Od 2008 roku zapewnia dostawy do sprzedaży detalicznej w sieci marketów internetowych Frisco.

Profesjonalna obsługa dużej ilości klientów to zasługa profesjonalnego systemu logistycznego, rozbudowanej sieci oraz zaplecza magazynowego. W 2004 roku poprzez system HACCAP została wdrożona polityka bezpieczeństwa żywnościowego.

Wysoka jakość i  terminowość dostaw, schłodzonych oraz świeżych, warzyw i owoców to zasługa profesjonalnej logistyki.

Bukat dysponuje flotą ośmiu samochodów dostawczych, wyposażonych w agregaty chłodnicze.
Firma dba aby świeży towar, zakupiony od polskich i zagranicznych producentów, został dostarczony w jak najlepszych warunkach i spełniał oczekiwania naszych klientów.

W nadchodzących latach planowana jest  ekspansja na pozostałe regiony Polski oraz wprowadzenie do sprzedaży coraz bardziej poszukiwanych przez klientów produktów ekologicznych