etiGRAF Poligrafia

etiGRAF Poligrafia

Już od 1994 r. doskonalimy sztukę drukowania, nieustannie zdobywamy doświadczenie i to co najważniejsze... zadowolenie naszych Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki naszym usługom Państwa produkty zyskiwały możliwość atrakcyjnej i skutecznej prezentacji, w tym profesjonalnej identyfikacji.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, od pomocy w przygotowaniu projektu graficznego, poprzez wydruki podglądowe, ich finalny druk oraz dostarczenie gotowych produktów we wskazane miejsce i w oczekiwanym czasie.Łączymy sprawną organizację pracy z profesjonalnym zapleczem technicznym, co pozwala nam zagwarantować wysoką jakość druku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Ciągły proces doskonalenia naszych umiejętności i modernizacja naszego parku maszynowego to nasze wyzwania. W październiku 2006 roku zmieniliśmy miejsce prowadzenia działalności przenosząc ją z Sulejówka k/Warszawy do miejscowości Kobierne k/Mińska Mazowieckiego. Tutaj odbywa się proces produkcji naszych wyrobów, przy zachowaniu najwyższych standardów. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych działań jest certyfikat ISO 9001:2000.