PapilArt Sp. z o.o.

PapilArt

PapilArt Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2004 roku. Z roku na rok rozwijamy sieć sprzedaży, tak aby w jak najdogodniejszy sposób trafić do każdego Klienta i spełnić jego oczekiwania.
Obecnie działamy na rynku opakowań papierowych, przeznaczonych dla przemysłu piekarskiego, cukierniczego i cateringu.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów galanterii papierowej i plastikowej charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Są to między innymi:

  • Papilotki wykonane z najlepszego gatunku tłuszcoodpornego papieru, nadającego się do pieczenia. Posiadamy papilotki białe, kolorowe, keksowe, muffinowe. Na życzenie Klienta przygotowujemy papilotki z nadrukiem indywidualnym.
  • Specjalnie pod torty, ciasta i ciasteczka posiadamy w swojej ofercie papierowe serwetki, sztywne złote krążki, papierowe tacki oraz sztywne złote podkłady.
  • Papierowe formy do pieczenia. Oferujemy różnorodność ich kształtów i rozmiarów (kwadratowe, prostokątne, okrągłe). Formy te znakomicie nadają się do wypieku i same w sobie są dekoracją ciasta; jego opakowaniem. Służą m.in. do wypieków: keksów, panettone, tart, ciast typu pie, babek, pierników, chleba oraz ciast na różne okazje.
  • Papierowe formy do muffinów na stelażach brązowe, białe I kolorowe, jak również muffiny pakowane luzem. Doskonałe do wypieku małych babeczek.
  • Oferta lodowa obejmuje kubki do lodów, łopatki oraz pojemniki izotermiczne do pakowania lodów na wynos.
  • Opakowania dla cateringu. Są to najwyższej jakości jednorazowe sztućce, zastawa stołowa, talerze, tacki, miski, pojemniki, nadające się do podgrzewania posiłków w kuchenkach mikrofalowych.
  • Plastykowe pucharki-bankietówki. Wspaniale wyeksponują desery, dressingi, przystawki.

Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty o jak najlepszej jakości, spełniające najbardziej wyszukane gusta i potrzeby. Służymy pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami, jak również pragnących urozmaicenia swoich wyrobów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.