PAKMAR Sp. z o.o.

PAKMAR Sp. z o.o.

PAKMAR Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku materiałów i surowców opakowaniowych od 1990 r. Naszym dążeniem jest prezentowanie klientom najnowszych osiągnięć w dziedzinie przemysłowych technik pakowania. W oparciu o doświadczenia własne oraz naszych odbiorców i dostawców proponujemy pełną obsługę, od wyboru koncepcji opakowania optymalnej dla danego produktu, po jego dostosowanie do potrzeb technologicznych klienta. Staramy się tworzyć i modyfikować nasza ofertę rynkowa tak by spełniała potrzeby najbardziej wymagających. Wybieramy rozwiązania innowacyjne o najwyższej wartości dodanej dla klienta. Firma posiada następującą strukturę sprzedaży:

Dział sprzedaży folii opakowaniowych oferuje szeroką gamę folii opakowaniowych z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego i zastosowań technicznych. Oferta ta obejmuje folie "stretch" i "cling" dla przemysłu spożywczego, folie termokurczliwe PCV, PE i z poliolefin, wielowarstwowe folie miękkie i twarde do pakowania próżniowego i w MAP, laminaty z udziałem folii Al.pergaminy zadrukowane, folie PCV do opakowań blister i skin, folie stretch do paletyzacji, folie termokurczliwe.


Dział sprzedaży papieru i materiałów poligraficznych oferuje farby UV i IR do druku kubków i tub, fleksograficzne, offsetowe, firmy Zeller+Gmelin - Niemcy, materiały samoprzylepne do produkcji etykiet firmy Raflatac - Finlandia, tektury faliste, kartony reklamowe, introligatorskie i powlekane, papiery pergaminowe, folie okienkowe, kleje hot-melt i na zimno do opakowań, introligatorstwa, kopert, woski do laminowania i powlekania, etykiety samoprzylepne w roli bez nadruku i z nadrukiem do 4-ch kolorów.
Dział sprzedaży tworzyw sztucznych oferuje tworzywa sztuczne konstrukcyjne, termoplastyczne poliolefiny firmy Lucobit, półfabrykaty z tworzyw sztucznych Zellamid w formie prętów, płyt, rur, folii technicznych z PA 6, PA 11, PA 12, kopolimery acetalowi termoplastyczne, poliestry firmy Zell Metal - Austria.

Dział sprzedaży maszyn i urządzeń opakowaniowych oferuje maszyny typu fill-seal do pakowania w MAP których producentem jest firmaHefestus oraz zgrzewarki do folii.
W 2005 r PAKMAR Sp. z o.o uzyskał r. Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz certyfikat HACCP. Jesteśmy corocznie audytowani przez DET Norske Veritas. Od 15 lat jesteśmy członkiem Polskiej Izby Opakowań oraz posiadamy Certyfikat Przejrzystej Firmy nadany przez Dun and Brandstret Poland oraz Certyfikat Rzetelnej Firmy nadany przez KRD.