Inter Europol S.A.

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.

Funkcjonująca od 1989 roku piekarnia Inter Europol S.A. jest dziś największym producentem pieczywa w Polsce. Na początku działalności firma zaopatrywała w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Duże zainteresowanie ofertą umożliwiło piekarni wzrost produkcji i zwiększenie asortymentu oferowanych wyrobów. Dbając o rozwój zaplecza produkcyjnego Inter Europol kilkukrotnie zmieniał swoją siedzibę na większą, aby nowa lokalizacja i kolejne stanowiska pracy umożliwiły dotarcie do wszystkich klientów doceniających zalety wyrobów piekarni. Od 2000 roku główna siedziba Inter Europol S.A. mieści się przy ul. Słonecznej 22 w Markach. Firma mimo, iż posiada obecnie nowoczesny park maszynowy, korzysta z najnowszych technologii przemysłu piekarniczego oraz nieustannie dąży do innowacyjności i elastyczności produkcyjnej nie traci profilu biznesu rodzinnego. Wyroby Inter Europol S.A. powstają z najlepszych, wyselekcjonowanych surowców i naturalnych zakwasów, a wypiekane są w większości w piecach o podłożu kamiennym.

Realizując skrupulatnie politykę jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności klienci piekarni Inter Europol mają zawsze pewność, że jej piece opuszcza wyłącznie wartościowe, zdrowe pieczywo.

Ciągły rozwój, nowe inwestycje oraz modernizacja zakładów produkcyjnych zobowiązały firmę do stosowania i przestrzegania wymagań Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Zdrowotnym Żywności, co zaowocowało wdrożeniem i przestrzeganiem Systemów ISO: ISO 9001 i HACCP, ISO 22000, ISO 14001 oraz standardów IFS
i BRC.

Piekarnia Inter Europol S.A. oferuje produkty powszednie - świeże, jak i te o przedłużonej trwałości - mrożone - do częściowego lub pełnego wypieku. Ciągłe poszerzanie naszej oferty ma na celu zaspokajanie najbardziej wyszukanych gustów Klientów. Szeroka gama produktów wytwarzanych przez Inter Europol S.A. obejmuje: chleby, bułki, bagietki i paluchy, ciastka i snacki oraz bułki i ciastka hotelowe, a także produkty specjalne do gastronomii. Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości produktów dla hiper i supermarketów, hoteli i restauracji, stacji paliwowych oraz odbiorców detalicznych i sklepów firmowych. Nasze wypieki są bardzo cenione tak w kraju, jak i za granicą. Od wielu lat eksportujemy nasze pieczywo głównie do krajów Unii Europejskiej oraz Skandynawii, naszą ofertę kierujemy również na Rynek Wschodni. Inter Europol S.A. to ciągle rozwijająca się firma z sektora piekarniczego, która kieruje się zasadą dążenia do doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz ochrony środowiska naturalnego.

 Nasze sukcesy osiągamy dzięki stabilności firmy i długotrwałej współpracy z Partnerami - Kontrahentami.

Kontakt:
Inter Europol S.A.
ul. Słoneczna 22
05-270 Marki
Tel.: +48 22 771 69 00
Fax: +48 22 771 69 01
www.intereuropol.pl