Zarząd

Krzysztof Wiśniewski - Prezes Zarządu

Krzysztof Wiśniewski jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Petersburgu (Rosja). Ukończył również kursy Międzynarodowego Marketingu w Orange East College w USA oraz studia podyplomowe w dziedzinie Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest doświadczonym managerem z dużą praktyką w sprzedaży oraz
w kierowaniu przedsiębiorstwem, nastawionym na realizację celów biznesowych, poprzez elastyczne zarządzanie i szybkie reagowanie na zmiany.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Spedcargo, adidas Poland oraz Beverly Hills Video. Razem z amerykańskimi akcjonariuszami wprowadzał na rynek polski nową koncepcję salonów wideo, które później przekształcił w sieć placówek oferujących szeroki wybór filmów, towarów konsumpcyjnych i usług. Przez ponad 12 lat był związany ze Spółką Beverly Hills Video, w której początkowo pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego, a później Dyrektora Generalnego - Prezesa Zarządu. Posiada tytuł zawodowy Doradcy Podatkowego. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim.

Jego hobby to podróże oraz leśnictwo. Jest żonaty, ma dwóch synów.